Ersan kepenk ile müşteri memnuniyeti

1980’den bugüne sürekli olarak başarılar elde etmiş olan Ersan kepenk,2017 yılında da sürekli olarak kaliteli,ileriye dönük işler yapmaya devam ediyor.İşinde kaliteyi,garantiyi ve müşteri memnuniyetini amaçlamış,her zaman kesin çözümler sunmuş olan firma teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kepenk sistemlerine aktarmış ve bu konuda lider firmalar arasında yer edinmiştir.

Ankara ilinde ve Türkiye’nin birçok yerinde aktif olarak hizmet veren,çeşitli projeleri ile farklılıklar oluşturan firmamızın bünyesinde 15 kişi yer almaktadır.Hepside tecrübeli ve deneyimli ekiplerden oluşmuş uzman bir kadrodur.Kepenk tamirlerinde ilk önce sistemi analiz eden ekip,sorunu kısa sürede buluyor ve onarımı için en kaliteli malzemeleri kullanarak işe başlıyor.Doğru planlama ve doğru çalışma yöntemi ile tamir sonrası sistem sıfır haline getiriliyor. Tamir ve diğer tüm kepenk sistemlerinin (garaj kapıları,file kepenkler) montajını ve üretimini yapmakta olan firmamız her zaman memnuniyet hedefli çalışmaktadır.

Ankara kepenk tamiri firmasına tamir işleri yaptırmak istiyorsanız hemen alttaki bağlantıya tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Comments for this post are closed.